Nazywam się Agnieszka Klejne. Od kilku lat zajmuję się ustalaniem celów i tworzeniem strategii marketingowych spółek zarówno z rynku prywatnego, jak i publicznego.

Pracując w spółkach posiadających status Autoryzowanego Doradcy oraz prowadząc Best Communication wspieram zarządy spółek notowanych na NewConnect, jak również tych z dużego parkietu w komunikacji z inwestorami, odpowiadam również za komunikację z interesariuszami spółek z rynku prywatnego. Posiadam także doświadczenie w obsłudze medialnej spółek debiutujących na małym parkiecie. Zdobyłam je obsługując spółki zarówno przed debiutem, jak i po nim.

Wiedzę z zakresu wystąpień publicznych wyniesioną ze studiów oraz licznych szkoleń wykorzystuję podczas pracy ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (dotychczas przygotowywałam grupy do międzynarodowych konkursów: CFA Institute Reaserch Challenge oraz CIMA Global Business Challenge – wszystkie przeszły do ścisłych finałów). Jestem zapraszana przez spółki do szkolenia ich pracowników z autoprezentacji, wystąpień publicznych czy podstaw public relations. Współpracuję z butikami inwestycyjnymi czy sieciami Aniołów Biznesu przy przygotowaniach pomysłodawców do wystąpień przed inwestorami.

Jestem autorką artykułów dotyczących rynku kapitałowego (m.in. o możliwości inwestycji w spółki wykorzystujące nowoczesne technologie) oraz marketingu (w tym public oraz investor relations, komunikacji spółki z inwestorem, wystąpienia publiczne i inne) na łamach prasy branżowej oraz portalach finansowych (m.in. onet.pl, forbes.pl, Gazeta Finansowa, relacjeinwestorskie.org.pl, Dziennik Internautów, egospodarka.pl, inwestycje.pl, invest-in-silesia.pl, prportal.pl, biznes.pl i inne).

Jestem inicjatorką i organizatorką konferencji branżowych (w tym organizowanej przez Fitz Roy, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Dom Maklerski AmerBrokers S.A. „Debiut na NewConnect i co dalej?” (kwiecień 2012) skierowanej do zarządów spółek notowanych na warszawskim parkiecie; organizowałam Kongres Zarządów Spółek „Kapitał z Giełdy” (wrzesień 2010), „Kapitał dla firm” (kwiecień 2011), jak również konferencji – „Budowanie wartości firmy i optymalizacja podatkowa” (listopad 2011) oraz „Optymalizacja płynności finansowej” (kwiecień 2012)). Organizowałam spotkania z inwestorami indywidualnymi m.in. spółki SARE SA oraz West Real Estate SA. Ich celem było m.in. przedstawienie planów inwestycyjnych spółki czy realizacji wyników.

Koordynuję powstawanie specjalistycznych raportów, których tematyka dotyczy rynku kapitałowego („Najlepsze praktyki w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce” na zlecenie Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego; „Debiut na NewConnect i co dalej?” oraz „Kapitał z giełdy 2010/11 – publikacje towarzyszące konferencji o tych samych tytułach).

Posiadam doświadczenie pracując przy projektach unijnych (3.3.1 – Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja; 8.1 – E-Ventures SA, Merit Invest SA; 8.2 – Real Estate Media SA) – zarówno ich realizacji, jak i przy rozliczeniach (prokurent w spółce Real Estate Media SA).

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna) oraz Wyższej Szkoły Bankowej (podyplomowych studiów na kierunku Psychologia w Biznesie).

Dotychczas współpracowałam m.in. z następującymi firmami: