XV Konferencja Lean Management już za nami!

Po raz piętnasty w dniach 16-18 czerwca 2015 roku odbyła się we Wrocławiu międzynarodowa Konferencja Lean Management dla produkcji i usług z udziałem 5 gości specjalnych z zagranicy.

Konferencja Lean Management to najważniejsze doroczne spotkanie krajowych menadżerów oraz najlepszych na świecie praktyków i ekspertów zajmujących się doskonaleniem przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych z wykorzystaniem koncepcji Lean Management. W tym roku udział wzięło 500 osób.

Agnieszka Klejne w trakcie trwania Konferencji była odpowiedzialna za zebranie wraz z operatorami kamery materiału do filmu podsumowującego Konferencję oraz za zespół fotografów i uwiecznienie wszystkiego co się działo podczas tych trzech dni.

Po Konferencji natomiast za pracę z montażystą przy montowaniu filmu podsumowującego XV Konferencję jak również filmu podsumowującego konkurs na najlepsze studium przypadku wdrożenia lean w branży usługowej. Agnieszka Klejne była także odpowiedzialna za stworzenie podstrony poświęconej XV Konferencji Lean Management.

Film podsumowujący XV Konferencję:

Film podsumowujący konkurs:

Aby przejść na podstronę XV Konferencji Lean Management i obejrzeć zdjęcia z niej kliknij TUTAJ lub w zdjęcie.

XV KLM_www

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.