Referencje

Warta podkreślenia jest nie tylko wiedza Pani Klejne z zakresu public relations oraz investor relations, ale także umiejętność zarządzania finansami Spółki i jej zasobami ludzkimi. Średnioroczna sprzedaż spółki wzrosła o ponad 426% względem okresu poprzedzającego objęcie funkcji przez Panią Klejne. Strata powstała jeszcze przed powołaniem Pani Agnieszki Klejne do zarządu spółki została zmniejszona w trakcie jej pełnienia funkcji o 83%.

Daniel Piskorz - prezes zarządu IR Communication sp. z o.o.,

Pani Agnieszka Klejne wykazała się pełnym profesjonalizmem w przygotowaniu do zajęć oraz odpowiednimi kompetencjami i wiedzą w trakcje ich realizacji. Szkolenia były prowadzone w sposób przystępny, interesujący i pobudzający grupę do aktywnego uczestnictwa.

 

W związku z powyższym polecamy Panią Agnieszkę Klejne jako trenera w pełni odpowiedzialnego oraz o wysokim poziomie przygotowania merytorycznego.

Katarzyna Sapa - prezes zarządu Agencji Rozwoju Innowacji S.A.,

Pani Agnieszka jest osobą niezwykle entuzjastyczną, a przy tym podchodzącą profesjonalnie do powierzonych jej zadań. Doświadczenie Pani Klejne przełożyło się na pozytywny wizerunek Spółki, dlatego uważamy iż Pani Agnieszka Klejne jest godna polecenia.

Anna Sołowska-Łabaz, prezes zarządu Inwestycje.pl S.A.,

Usługi świadczone przez Panią Agnieszkę Klejne były na najwyższym możliwym poziomie. Wielokrotnie można było odczuć doświadczenie Pani Klejne, która często proponowała więcej niż określono to pierwotnie w umowie.

 

Sumienność i zaangażowanie Pani Agnieszki w powierzoną pracę są godne polecenia.

Rafał Tomkowicz, prezes zarządu Sfera Finansów S.A.,